CZK
  • CZK
  • EUR
/
Recenze

Sdílet:

Recenze

Veronika Ančicova
5/5
Na web Brown Leopard jsem dostala doporučení ve chvíli, kdy jsem chtěla první vánoční fotky pro svou rodinu s takovými těmi prskavkovými nápisy. Zkoušela jsem to podle nějakých návodu, ale bez úspěchů a tady jsem to měla na pár kliku zajištěné. Ušetřilo mi to spoustu mého času a ve finále i peněz, protože jsem čas mohla věnovat něčemu jinému. Snadná manipulace s objekty do fotek apod. Od té doby jsem nakoupila několikrát, například šablony na kalendář apod. Určitě doporučuji všem, kteří nejen s grafickými programy začínají, ale chtějí i ušetřit čas.
Zuzana Nováčková
5/5
Produkty Brown Leopard jsem zakoupila již několikrát. Vždy bylo vše v pořádku, vysoká kvalita, snadné použití. Oceňuji zejména velmi rychlou a skvělou reakci Kristýny, když jsem požádala o pomoc s využitím produktu.
Lucie Novotná
5/5
S obchodem jsem velmi spokojená, materiály jsou kvalitní, dobře se s nimi pracuje a ušetří mi opravdu mnoho času. Časem určitě ráda vyzkouším i kalendáře. Mým nejoblíbenějším efektem jsou nyní asi bublinky, které vypadají krásně nejen na dětských fotkách. 
Hana Míková
5/5
Na stránkách vždy najdu, co potřebuji. Jsou přehledné, plné inspirací a nápadů na vylepšení a doplnění mojí tvorby. Vždycky, když nakouknu, mám takový ten pocit "MUST HAVE", protože všechno potřebuji.
Daniela Koudelková
5/5
Vše proběhlo bez problémů. Když jsem nevěděla, jak jeden produkt použít, skvěle pomohlo video.
Lucie Kukalová
5/5
Nabídka je pestrá, komunikace s obchodem na jedničku, objednávka rychlá. Můžu jen doporučit!
Dana Korseltová
5/5
Největší plus vidím, že máme českého prodejce grafických pomůcek pro fotografy. Myslím, že ceny jsou přijatelné, komunikace velmi vstřícná, zatím mohu jen doporučit!
Libuše Macků
5/5
Produkty jsou kvalitní, jinde jsem takové neviděla. Vyhovuje mi nákup a komunikace v čj, jsem starší ročník, který aj moc neovládá. Video návody jsou super.
Tereza Jančová
5/5
Za mě - velká spokojenost, nenašla jsem na českém trhu žádný podobný web. Velice se mi líbí originalita produktů, při nákupu prakticky okamžité doručení a tím i možnost ihned produkty používat, žádné čekání. Platba bez problémů, video návody se mi zdají velmi přehledné a užitečné - když jsem si koupila šablony na kalendáře, myslela jsem, že je nějak využiji a až díky video návodu jsem objevila, co vše tam můžu ještě změnit - barvy všeho, zkrátka si to upravit tak, aby mi to vyhovovalo nejvíce. Máte to tam vše polo patě ukázané a vysvětlené opravdu pro každého. :-) Ve Photoshopu vše skvěle funguje, nenarazila jsem na žádný zádrhel. Mám od vás koupeny vánoční světýlka, kalendáře, různá písma a rámečky a těším se i na další :-) 
Lucie Novotná
5/5
S obchodem jsem velmi spokojená, materiály jsou kvalitní, dobře se s nimi pracuje a ušetří mi opravdu mnoho času. Časem určitě ráda vyzkouším i kalendáře. Mým nejoblíbenějším efektem jsou nyní asi bublinky, které vypadají krásně nejen na dětských fotkách. 
Pavla Kropíková
5/5
Příjemný web s jemnou grafikou. Mám ráda tento styl designu a líbí se mu jednoduché využití produktu.
Kateřina Macečková Pelikánová
5/5
Jsem s vaším e-shopem naprosto spokojená!
Jiřina Sládková
5/5
S overlays jsem moc spokojená a zákazníci také. Vše vysvětleno ve video návodu, takže jsem se ani nemusela trápit při aplikaci. Zrovna mám v košíku další, líbí se mi, že jsou hodně trendy, moderní.
Petra Bradáčová
5/5
Velmi jsem ocenila rychlý nákup a rychlé dodání produktu (vánoční nápisy). Byla jsem překvapena, jak snadno se s produkty pracovalo a jsem nadšená, určitě využiju i jiných akcí a nákupů. Video návod nebyl ani potřeba, ale určitě oceňuji, že existují :)
Standa Beran
5/5
Nákup na webu byl úplně pohodový. Rychle jsem našel, co jsem potřeboval a hlavně samotný nákup overlays proběhl úplně hladce a šablonu jsem měl do minutky ke stažení. Samotné overlays jsou ve výborné kvalitě, proto jsem pak šáhnul i po dalších. E-shop vřele doporučuji!
Petr Kopřiva
5/5
Skvělé produkty, které pomohou mnohdy velmi pěkně vylepšit fotky. Rychlé proběhnutí nákupu, cca 5 min a je i staženo v PC. Vítám i možnost trvale funkčního odkazu. Může se stát, že přijdete o data, ale funkční odkaz mám stále v emailu. U konkurence tomu tak nebylo.
načítá se

Vyhledávání